MP120003
  • 600 Lumen
  • Warm wit (2700K)
  • Vervangt 50W
Gegevens
Meer informatie
Meer informatie
SKU MP120003
EAN 8718699686949
Merk Philips
Energieverbruik (W) 11
Fitting G53
Aansluitspanning (V) 12VDC
Powerfactor > 0,9
Lichtopbrengst (Lm) 600 lumen
Lichtrendement (Lm/W) 54,55 lumen per watt
Kleurtemperatuur (K) 2700
Lichtkleur Warmwit
Kleurechtheid (CRI/Ra) 97
Stralingshoek (°) 40°
Afmetingen Ø111 x 62 mm
Diameter (mm) 111
Hoogte (mm) 62
Levensduur (uur) 40000
Dimbaar Ja
Beschermingsgraad (IP) IP20
Vervangt (W) 50W halogeen AR111